AKTUALITY

K dnešnímu dni vyjela jednotka v roce 2018 k 99 zásahům.


Nové zásahové vozidlo – Opel Vivaro, VEA – L1

20. října 2018 byly předány jednotce z ruky starosty města Jana Birke klíče od nového velitelského vozu značky Opel Vivaro. Starosta, spolu s místostarostou Janem Čtvrtečkou a tiskovou mluvčí města Ninou Adlof, je předal veliteli jednotky Tomáši Kavanovi. Vozidlo je devítimístné a bude sloužit převážně
k potřebám velitele jednotky. „Nové hasičské auto jsme včera náchodským dobrovolným hasičům předali už se všemi potřebnými polepy a vypadá opravdu skvěle! Díky všem hasičům, kteří toho „krasavce“ takhle vylepšili a připravili do služby a teď už jen, ať dobře slouží všem.“ napsal starosta na svůj facebookový profil. Foto nového vozidla najdete v rubrice Technika.


Nejtvrdší hasič přežívá

6. 10. 2018 se náš člen Josef Petrů zúčastnil mistrovství České republiky dobrovolných hasičů v disciplínách TFA, kde reprezentoval náš sbor a také SH ČMS Královehradeckého kraje. Soutěže se celkem zúčastnilo 65 dobrovolných hasičů a Pepa se umístil na krásném 33. místě a je nejlepším hasičem z Královehradeckého kraje. Děkujeme za reprezentaci a gratulujeme k dosaženým výsledkům.